Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yapılan birebir değerlendirmeler sonucu, kişiye özel planlama ve antrenman programları oluşturulur.

info@battalbrothers.com ege@battalbrothers.com omur@battalbrothers.com
Bizi Takip Edin
Image Alt

Ömür Battal

Ömür Battal

Ömür Battal

born on: 1978
email: o.battal@hotmail.com
education: Heykeltraş, Sualtı Sporları Antrenörlüğü, Beden Eğitimi Antrenörlüğü

1978 doğumlu olan Ömür Battal, Mersin Üniversitesi Heykel Bölümü, Marmara Üniversitesi Antrenörlük ile Beden Eğitimi ve Öğretmenlik Bölümleri mezunudur. Aynı zamanda Spor Sağlık Bilimleri yüksek lisans öğrencisidir.

Spor hayatına 7 yaşında yüzme ile başlamış, uzun yıllar yüzdükten sonra ortaokul, lise ve üniversite yıllarında yüzmenin yanında lisanslı olarak su altı rugby, su altı hokeyi branşları ile ilgilenmiş, bu 2 branşta bir çok Türkiye şampiyonlukları yaşamakla beraber milli takım sporcusu ve kaptanı olarak defalarca ülkemizi temsil etmiştir.

Üniversite yıllarından bugüne çeşitli branşlarda (yüzme, sualtı rugby, sualtı hokeyi, koşu, triatlon) hem sporculuk hem de antrenörlük yapmıştır.

2014 yılından bu yana da triatlon sporu ile uğraşmakta olan Ömür Battal, federasyonun olimpik ve sprint mesafe triatlon müsabakaları ile birlikte katıldığı 70.3 Ironman yarışlarını başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Triatlon konusunda çalışmalarına kardeşi Ege Battal ile birlikte sporcu ve antrenör olarak devam etmektedir.